Jak urządzić kuchnię i jak tanio urządzić mieszkanie?

Mieszkanie jest miejscem, w którym przebywamy najczęściej, dlatego chcemy, by było urządzone jak najładniej, a przebywanie w nim sprawiało nam wiele radości i przyjemności. Dodatkowo kuchnia jest pomieszczeniem, w którym przebywamy najczęściej, gotujemy w niej, jemy i rozmawiamy. Jest sercem domu. Zobacz nasze porady, by dowiedzieć się jak urządzić kuchnię i jak tanio urządzić mieszkanie.

Wybierając kolory do kuchni zastanów się jakie Ci się podobają. Dobrze byłoby gdyby kolory w kuchni były naturalne i jasne (co optycznie ją powiększy i rozjaśni). Odpowiednie kolory do kuchni to morelowy, żółty i zielony.

Stoliki i krzesła przy których jadamy posiłki powinny znajdować się w odpowiedniej odległości od miejsca w którym gotujemy. Kosz naśmieci powinien być umiejscowiony, tradycyjnie, pod zlewem. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, gdyż resztki wyrzucamy do kosza, a naczynia myjemy w zlewie.

Ciekawym i ostatnio modnym rozwiązaniem jest łączenie kuchni z jadalnią, którą dzieli się jedynie blatem lub tzw. wyspą. Ma to niestety także minusy, gdyż część zapachów gotowanych posiłków przenosi się do pokoju, a także nie możemy ukryć brudnych naczyń po gotowaniu.
By dowiedzieć się więcej jak urządzić kuchnię przeczytaj nasze porady w wirtualnym poradniku – jak urządzić kuchnię.

Niedrogie urządzenie mieszkania nie jest niemożliwe. Wystarczy użyć wyobraźni i odrobiny kreatywności. To jest prostsze niż myślisz!

Przede wszystkim musisz zadbać o wszelkiego rodzaju dodatki, jak na przykład: ozdobne poszewki na poduszki, abażur, kwiaty, wazony, ramki, obrazki itp. Jeżeli masz zniszczoną podłogę to najtaniej będzie kupić dywan lub wykładzinę.

Zadbaj także o odrobinę zieleni. Rośliny na pewno dodadzą Twojemu mieszkaniu uroku i sprawią, że będzie bardziej przytulne.

Pamiętaj o dobraniu odpowiedniego oświetlenia. Możesz zdecydować się na większy żyrandol, kinkiety lub małe lampki po bokach. Wybór należy do Ciebie.

Aby dowiedzieć się więcej jak tanio urządzić mieszkanie odwiedź wirtualny poradnik i przeczytaj porady jak tanio urządzić mieszkanie

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s