Jak usunąć kamień z czajnika? Czyli proste usuwanie kamienia z czajnika.

Usuwanie kamienia z czajnika jest bardzo łatwe! Nie jest już konieczne kupowanie profesjonalnych preparatów, by usunąć kamień, natomiast możesz użyć domowych sposobów. Ale jakich? Zobacz poradę, z której dowiesz się jak usunąć kamień z czajnika.
1. Ocet jest idealnym rozwiązaniem, by usunąć kamień – wystarczy, że przelejesz do czajnika 0,5 szklanki, a resztę wypełnisz wodą i potem zagotujesz. Nie zapomnij kilka razy gotować samej wody, by usunąć zapach oraz smaku octu!
2. Usuwanie kamienia z czajnika jest proste również z powodu cytryny albo kwasku cytrynowego. Wystarczy wycisnąć całą cytrynę wprost do czajnika, a potem zalać wodą, a następnie odstawić na 2, 3 godziny i gotować.
3. Jak usunąć kamień z czajnika? Możesz wykorzystać również sodę. Wsyp 3 łyżki sody, potem zalej wodą i gotuj. Następnie ponownie zagotuj już samą wodę.
4. Aby pozbyć się kamienia możesz również kupić jeden z dostępnych na rynków preparatów do usuwania kamienia, które w profesjonalny i szybki sposób usuną kamień. Wybór należy do Ciebie!
Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s